Műsor

október 17. - vasárnap
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
Utazás a koponyám körül 19:00 Debrecen
október 19. - kedd
Soha, senkinek 12:00 Jászárokszállás

<zártkörű előadás>

A gyáva 17:00 Sümeg

<zártkörű előadás>

október 20. - szerda
Ady/Petőfi 12:00 Orosháza

<zártkörű előadás>

Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
október 21. - csütörtök
Ady/Petőfi 12:00 Szolnok

<zártkörű előadás>

Nézőművészeti Főiskola 19:00 Gyál
október 24. - vasárnap
Kicsibácsi, Kicsinéni meg az Imikém 19:00 Szolnok
október 25. - hétfő
Kalap 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
október 29. - péntek
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
október 30. - szombat
7 nap 17:00 Komló

<zártkörű előadás>

november 01. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
november 02. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
november 05. - péntek
Ady/Petőfi 11:30 Hajdúszoboszló

<zártkörű előadás>

november 06. - szombat
Utazás a koponyám körül 19:00 Szolnok
november 08. - hétfő
7 nap 11:00 Budapest

<zártkörű előadás>

Kicsibácsi, Kicsinéni meg az Imikém 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
Kartonpapa 19:00 Szkéné Színház
november 09. - kedd
Kartonpapa 19:00 Szkéné Színház
Kicsibácsi, Kicsinéni meg az Imikém 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
november 10. - szerda
Eleven éjszaka 19:00 Szkéné Színház
november 11. - csütörtök
A gyáva 11:00 Szentendre

<zártkörű előadás>

Eleven éjszaka 19:00 Szkéné Színház
november 13. - szombat
Utazás a koponyám körül 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
november 14. - vasárnap
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
november 15. - hétfő
Soha, senkinek 11:00 Veszprém

<zártkörű előadás>

Soha, senkinek 14:00 Veszprém

<zártkörű előadás>

A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
november 16. - kedd
Ady/Petőfi 12:00 Szekszárd

<zártkörű előadás>

november 17. - szerda
Ady/Petőfi 12:30 Kalocsa

<zártkörű előadás>

november 19. - péntek
Ady/Petőfi 11:45 Eger

<zártkörű előadás>

november 21. - vasárnap
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér

utolsó előadás