Műsor

január 18. - szerda
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
január 19. - csütörtök
Vaszilij Szigarjev: Guppi 18:00 Szkéné Színház
A kézmosás fontosságáról 19:30 Thália Színház
Vaszilij Szigarjev: Guppi 20:30 Szkéné Színház
január 20. - péntek
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
január 21. - szombat
Don Quijote 17:00 Erzsébetligeti Színház
január 22. - vasárnap
Testvérest 20:00 B32 Galéria és Kultúrtér

Bemutató!

január 23. - hétfő
Klamm háborúja 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Vakság 19:00 Katona József Színház
Slavomir Mrozek: Emigránsok 19:30 Stúdió K Színház
január 24. - kedd
Soha, senkinek 11:00 Eger
A kézmosás fontosságáról 14:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
Mario és a varázsló 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
január 25. - szerda
Soha, senkinek 12:45 Eger
A gyáva 13:30 Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
január 26. - csütörtök
A gyáva 13:30 Cegléd
január 27. - péntek
Ady/Petőfi 11:00 Cegléd
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
január 28. - szombat
Mulatság 19:00 Thália Színház
január 29. - vasárnap
Ma este megbukunk 15:00 Centrál Színház
Mulatság 19:00 Szendehely
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
január 30. - hétfő
EztRád 19:00 Szkéné Színház
január 31. - kedd
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
február 01. - szerda
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
február 02. - csütörtök
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
február 03. - péntek
A kézmosás fontosságáról 10:30
T 11:00 Kempelen Farkas Gimnázium
Klamm háborúja 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
EztRád 20:00 Szkéné Színház

!20.00-kor kezdődik!

február 04. - szombat
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
február 05. - vasárnap
Kutyaharapás 16:00 Szkéné Színház
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
február 06. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
február 07. - kedd
A kézmosás fontosságáról 14:00 Kőbányai Szent László Gimnázium
február 08. - szerda
A halottember 19:00 Szkéné Színház
február 09. - csütörtök
A halottember 19:00 Szkéné Színház
február 10. - péntek
Soha, senkinek 13:30 Cegléd
február 14. - kedd
Soha, senkinek 19:30 Thália Színház
február 15. - szerda
Ady/Petőfi 13:30 Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
Vakság 14:45 Veszprém, Lovassy László Gimnázium
Soha, senkinek 19:00 Temesvár
február 16. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 12:00 Budai Nagy Antal Gimnázium, Budapest
február 18. - szombat
A kézmosás fontosságáról 19:00 Pantomimteatern/Påfågeln (Stockholm)
február 20. - hétfő
Vakság 11:00 Cegléd
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
február 21. - kedd
EztRád 19:00 Pécs, Zsolnay Központ
február 22. - szerda
A gyáva 19:30 Thália Színház
február 23. - csütörtök
A kutya különös esete az éjszakában 19:00 Centrál Színház
február 24. - péntek
Testvérest 20:00 B32 Galéria és Kultúrtér
február 25. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 15:00 Centrál Színház
február 27. - hétfő
Mulatság 19:00 Thália Színház
február 28. - kedd
A kézmosás fontosságáról 10:00 Győr
A gyáva 10:15 Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
A kézmosás fontosságáról 12:00 Győr
Soha, senkinek 13:15 Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
Vakság 19:00 Katona József Színház
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
március 25. - szombat
Testvérest 20:00 B32 Galéria és Kultúrtér