Műsor

október 17. - kedd
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
október 18. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
október 19. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 17:30 Szolnok
október 20. - péntek
Ady/Petőfi 14:00 Gödöllő
október 24. - kedd
A kézmosás fontosságáról 10:00 Gödöllő
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Kiskunhalas
október 25. - szerda
Mulatság 19:00 Thália Színház
október 28. - szombat
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
október 29. - vasárnap
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
október 30. - hétfő
A gyáva 17:30 Székesfehérvár
november 01. - szerda
Szégyen 19:00 Trafó
november 02. - csütörtök
Testvérest 19:00 Gyulai Várszínház
november 03. - péntek
A gyáva 18:00 Miskolc
november 04. - szombat
A gondnok 19:00 Miskolc
november 05. - vasárnap
Egy élet háromszor 15:00 Rózsavölgyi Szalon
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 RS9 Színház
Mulatság 19:00 Thália Színház
november 06. - hétfő
EztRád 19:00 Szkéné Színház
november 07. - kedd
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
november 08. - szerda
A gyáva 10:00 MU Színház
Soha, senkinek 12:00 Arany János Gimnázium (Budapest)
Vakság 18:00 K11 - Budapest

A Feldmár Intézet szervezésében. 

november 09. - csütörtök
A gyáva 14:00 Budapest
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
november 10. - péntek
A gyáva 12:00 Tiszavasvári
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
november 11. - szombat
A kutya különös esete az éjszakában 19:00 Centrál Színház
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
november 12. - vasárnap
Ma este megbukunk 15:00 Centrál Színház
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
november 13. - hétfő
A kézmosás fontosságáról 15:00 Budapest
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
T 19:00 Pápa
november 14. - kedd
Ady/Petőfi 09:00 Kempelen Farkas Gimnázium
T 19:00 Pápa
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
A fajok eredete 19:00 Budakalász
november 15. - szerda
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
T 19:00 Pápa
november 16. - csütörtök
Caligula helytartója 19:00 Szkéné Színház
Betörő az albérlőm 19:00 Madách Színház
november 17. - péntek
Ady/Petőfi 20:00 Gárdony
november 20. - hétfő
A gondnok 19:00 Győr
november 21. - kedd
A gyáva 18:00 Szeged
november 22. - szerda
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
november 23. - csütörtök
Klamm háborúja 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
november 24. - péntek
A fajok eredete 18:30 A38

30Y-al közös rendezvény! 

november 25. - szombat
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
november 26. - vasárnap
A halottember 16:00 Szkéné Színház
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
A halottember 19:00 Szkéné Színház
november 27. - hétfő
Ady/Petőfi 19:30 Thália Színház
november 29. - szerda
Mario és a varázsló 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
A kézmosás fontosságáról 18:00 Győr
Betörő az albérlőm 19:00 Madách Színház
november 30. - csütörtök
EztRád 19:00 Erzsébetligeti Színház