Műsor

február 21. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Gyulai Várszínház
február 22. - péntek
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
Ady/Petőfi 19:00 Óbudai Kulturális Központ
február 23. - szombat
A halottember 19:00 Szkéné Színház

Elmarad! 

február 24. - vasárnap
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
február 25. - hétfő
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
február 28. - csütörtök
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
március 01. - péntek
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
március 02. - szombat
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház

Elmarad! 

március 03. - vasárnap
Testvérest 19:00 Debrecen
március 04. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
március 05. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
március 06. - szerda
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 19:30 Thália Színház
március 07. - csütörtök
Soha, senkinek 10:45 Waldorf Gimnázium, Nemesvámos
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
március 08. - péntek
EztRád 19:00 Szkéné Színház
március 09. - szombat
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
március 10. - vasárnap
A halottember 19:00 Szkéné Színház

Elmarad!

Helyette: A lány, aki hozott lélekből dolgozott 

március 12. - kedd
A gyáva 15:00 Budapest
A gyáva 18:00 Budapest
március 13. - szerda
A piszkosak 19:00 Kassa
március 14. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Debrecen
március 15. - péntek
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Debrecen
március 18. - hétfő
A gyáva 14:30 Budapest
március 19. - kedd
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
március 20. - szerda
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Jászai Mari Színház (Tatabánya)

A MOSTFESZT keretében! 

március 21. - csütörtök
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
március 23. - szombat
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
március 24. - vasárnap
Mulatság 19:30 Thália Színház
március 25. - hétfő
A fajok eredete 09:00 Szkéné Színház
március 26. - kedd
A gyáva 11:00 Nagykanizsa
A gyáva 14:30 Nagykanizsa
március 27. - szerda
A gyáva 10:00 Zalaegerszeg
A gyáva 13:00 Zalaegerszeg
március 28. - csütörtök
Ady/Petőfi 13:00 Czifra György Kulturális Központ
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
március 31. - vasárnap
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház